TTÜ100 Välikino õuefestivalil Hoovi Häng

2. juuni

kl 11:00

Kristiine Spordimaja kõrval paiknev korvpalliplats

Lisa kalendrisse:

2. juunil toimub Siili asumis esmakordselt ühepäevane õuefestival Hoovi Häng, mis annab Mustamäe hoovidele hoogu läbi põnevate paneelide, armsate akustiliste kontsertide, toredate töötubade ning palju muu põneva. Festivali raames toimub Kristiine Spordimaja kõrval korvpalliplatsil filmiviktoriin ja TTÜ100 Välikino.

Filmiviktoriinil on kõigil soovijatel võimalus panna proovile enda filmialased teadmised, nuputada vastuseid erinevatele kinomaailma puudutavatele küsimustele ning saada premeeritud väärt auhindadega.

Peale filmiviktoriini jätkub õhtu TTÜ100 Välikino seansiga, kus vaatame Jaan Tootseni dokumentaalfilmi “Velosoofid”, mis räägib Tour d'ÖÖ kodanikuliikumisest ja Eesti jalgrattakultuurist. Vaata treilerit.

Filmiviktoriin algab orienteeruvalt kell üheksa ning kinoseanss kohe peale päikeseloojangut. Tutvu festivali täpse kavaga siin!

Võta sõber kaasa ning veeda meeldiv õhtu pealinna koduses Siili asumis! Välikino toetavad TTÜ100 ja MTÜ Ööülikool. Filmiviktoriinile paneb õla alla Apollo Kino.