TalTechDigitali visioonikonverents

20. september

kl 09:30

TTÜ peamaja aula

Lisa kalendrisse:

Koos Eesti Vabariigiga tähistab 100. aastapäeva ka Tallinna Tehnikaülikool. Juubeliaasta kõrghetk on "TalTechDigital visioonikonverents - digituleviku teejuht", mis toimub 20. septembril 2018.

TalTech - Tallinna Tehnikaülikool - on Põhjamaade info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) hariduse üks lipulaevadest ning number üks kõrgkool, mis pakub ühiskonnale IKT-oskusi.

Eesti digitaaliseerumine on toimunud TalTech’i kaasabil. Ülikooli strateegiline eesmärk on elavdada ja edendada Eesti tehnoloogilist arengut, pakkudes tulevikku suunatud haridust ja teostades tipptasemel uurimis- ja arendustööd ning kaasates partnereid, et soodustada loova ja uuendusliku mõtteviisi kujunemist Eestis ja mujal maailmas.

TalTech visioonikonverentsil käsitletakse tegevuskava koostamise strateegiat nende eesmärkide saavutamiseks ja väärtuste realiseerimiseks. Mitmekülgne programm sisaldab suunda loovaid põhiettekandeid, elavaid esitlusi otse innovatsiooni tulipunktidest nagu Jaapan, Soome, Araabia Ühendemiraadid, Ameerika Ühendriigid ja Suurbritannia. Kuulame ka intensiivses Pecha Kucha formaadis esitatud lugusid ülikooli ja tööstuse koostööst. Päeva võtame kokku kõiki osalejaid haarava vestlusringiga.

NB! Konverentsil osalemine on võimalik ainult kutse alusel. Kui te ei ole kutset saanud, kuid sooviksite konverentsil osaleda, palun saatke taotlus aadressile margot@confent.com. Kui olete saanud kutse e-posti või tavaposti teel, palun registreerige end osalejaks hiljemalt 5. septembril.

VAATA KA TEISI ÜRITUSI